Top

Hakkımızda

Hakkımızda

       Power Elektronik 2004 yılında kurulmuş olup endüstriyel elektronik alanında servis bakım hizmetleri, inverter satışı ve tekstil makinaları otomasyonu alanında faaliyet göstermektedir. Power Elektronikelektronik kart tamiri, endüstriyel pc, gıda, deri, otomotiv, ahşap  vb. birçok sektörde bakım onarım ve teknik destek hizmeti vermek üzere kurulmuş, bu alanda hızlı çözüm kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ana ilke olarak benimsemiş bir kuruluştur.

       Müşterilerimize hizmet anlayışı, karşılıklı ilişkilerde güveni sağlamayı, kaliteli ürünlerle ihtiyaçlarınızı en mükemmel ve dürüst bir şekilde deneyimli ve görev bilincini hiçbir zaman unutmadan güler yüzlü personeli ile karşılamayı ilke edinerek, sektörel gelişmeleri izleyen teknik kapasitesi yüksek personel istihdam eden, beceri ilişkileri kuvvetli, müşterisine her zaman saygılı olmaya özen gösteren dürüst ticaret anlayışı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerine, dünya standardındaki hizmetimizle çözümler sunarak daima daha iyisini hedeflemek.

Misyonumuz

Doğaya saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, üstüne düşen sosyal sorumlulukların farkında bir kurum olarak, faaliyet gösterdiği bölge ve ülkenin koşullarını daha iyiye götürmek.
WhatsappWhatsapp